krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" WSS Śródmieście zakończyła spotkania w ramach akcji „Właściwe odżywianie pomaga w nauce"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: piątek, 04, kwiecień 2014

W marcu br. zakończone zostały spotkania przedstawicieli „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście i Mazowieckiej Agencji Handlowej „Społem" oraz ich partnerów handlowych i dietetyczki w przedszkolach w Warszawie na trenie Śródmieścia, Wilanowa i Łomianek, w ramach akcji: „Właściwe odżywianie pomaga w nauce".

Akcja „Społem" WSS Śródmieście: „Właściwe odżywianie pomaga w nauce" wpisuje się w zajęcia placówek przedszkolnych, bowiem realizują one swoje programy również i w tym zakresie. Spotkania z dietetykiem są utrwaleniem posiadanej już wiedzy lub inspiracją do jej szerzenia w przyszłości.
O oddźwięku z jakim spotykała się akcja świadczy korespondencja. Oto czym jest
społemowski projekt dla jednej z placówek: „(...). Oprócz istotnych walorów edukacyjnych, stanowi wspaniałą możliwość nawiązania szerszej i cyklicznej współpracy przedszkola z firmą spożywczą, dostawcami, producentami. Wzajemna pomoc w edukacji naszych pociech to, także promocja zewnętrzna, zarówno „Zdrowego przedszkola" jak i spółdzielni dbającej o nowego klienta. (...). Szczerze gratuluję wspaniałych inicjatyw, jakich się podejmujecie".
Akcją: „Właściwe odżywianie pomaga w nauce" i działaniami śródmiejskiej spółdzielni na rzecz dzieci interesowała się prasa, a Dziecięce Centrum Jakości, funkcjonujące w ramach projektu „KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci", którego misją jest promowanie firm uwzględniających potrzeby najmłodszych, przyznało „Społem" WSS Śródmieście i MAH „Społem" certyfikat „Znak Jakości KidZone 2013", będący wyrazem uznania za wysiłek wkładany w dostosowanie produktów i usług do najwyższych standardów. „Znak Jakości KidZone 2013", który przyznawany jest bezterminowo, wzmacnia markę i utrwala pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie.
Chęć powtórzenia tej akcji wyraziło wielu dyrektorów warszawskich przedszkoli i szkół. Padły też propozycje spotkań tematycznych z rodzicami, czy kontynuowania współpracy w innych akcjach.