krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Konkurs wielkanocny „Społem" WSS Śródmieście dla przedszkolaków

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: środa, 02, kwiecień 2014

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście zorganizowała Konkurs „Wielkanoc 2014" dla przedszkolaków z Przedszkola nr 222 przy ul. Wyki 17 na warszawskim Bemowie.

Na konkurs wpłynęło 77 prac z pięciu grup noszących nazwy: „Słoneczka", „Misie", „Motylki", „Biedronki" i „Pszczółki". Wszystkie kartki świąteczne, wykonane przez dzieci, są bardzo kolorowe. Ich wykonawcy wykorzystali świąteczne elementy, takie jak: pisanki, kurczaki, zajączki, a także – elementy wiosenne: kwiatki , bazie, trawkę i słoneczko. Kartki są ozdobione różnego rodzaju szlaczkami . Nie ma jednakowych kompozycji. Każda z prac ma odmienny charakter. Pisanki są malowane lub naklejane i odpowiednio ozdobione .
Najliczniejsze, 24 kartki, wykonały dzieci z najstarszej grupy „Pszczółek". Pięciolatki pokusiły się o trzy propozycje, o zróżnicowanej kolorystyce podkładu, uzupełnionego naklejonymi kwiatkami, kurczakami, pisankami, kogucikami i zajączkami, pomalowanymi kredkami.
Komisja konkursowa, po omówieniu wszystkich prac, stwierdziła : „Prace konkursowe, bez wyjątku, to przemyślane i starannie wykonane obrazki z użyciem świąteczno-wiosennych akcentów. Dzieci wykazały się pomysłowością, właściwym doborem kolorów i znajomością atmosfery świąt".
Rozstrzygniecie Konkursu „Wielkanoc 2014", z udziałem wszystkich dzieci z Przedszkola nr 222, odbędzie się w placówce Lux przy ul. Wyki 11, należącej do śródmiejskiej „Społem" WSS, gdzie na zorganizowanej wystawie, w okresie poprzedzającym święta, zostaną zaprezentowane prace konkursowe przedszkolaków. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, wszystkie dzieci otrzymają drobne upominki, a poszczególne grupy – dyplomy uznania za udział w konkursie.