krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie noworoczne Chóru PSS Społem Biała Podlaska

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2020 Opublikowano: czwartek, 27, luty 2020

W dniu 6 lutego 2020 roku odbyło się noworoczne spotkanie Chóru „Społem" działającego w „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Chóru, Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni.

Chór istnieje już prawie 66 lat i jest jedynym w kraju, który do tej pory działa w Spółdzielni „Społem". Swoim śpiewem uświetnia wiele uroczystości w Spółdzielni „Społem", ma na swoim koncie koncerty w kraju i za granicą. W trakcie uroczystości Pan Eugeniusz Mazur Prezes Zarządu przekazał wiele miłych i ciepłych słów pod adresem członków chóru, życzył pomyślności na dalsze lata.

Spotkanie upłynęło w miłej, przyjemnej atmosferze, wspólnie śpiewano piosenki z repertuaru chóru przy akompaniamencie Pana Andrzeja Charytoniuka – dyrygenta Chóru „Społem".