krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
27 maja 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatku VAT od kwietnia 2021 r. oraz pozostałe zmiany w podatkach w 2021 r.”
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie noworoczne Chóru PSS Społem Biała Podlaska

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2020 Opublikowano: czwartek, 27, luty 2020

W dniu 6 lutego 2020 roku odbyło się noworoczne spotkanie Chóru „Społem" działającego w „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Chóru, Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni.

Chór istnieje już prawie 66 lat i jest jedynym w kraju, który do tej pory działa w Spółdzielni „Społem". Swoim śpiewem uświetnia wiele uroczystości w Spółdzielni „Społem", ma na swoim koncie koncerty w kraju i za granicą. W trakcie uroczystości Pan Eugeniusz Mazur Prezes Zarządu przekazał wiele miłych i ciepłych słów pod adresem członków chóru, życzył pomyślności na dalsze lata.

Spotkanie upłynęło w miłej, przyjemnej atmosferze, wspólnie śpiewano piosenki z repertuaru chóru przy akompaniamencie Pana Andrzeja Charytoniuka – dyrygenta Chóru „Społem".