krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie sklepu firmowego Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej w Warszawie po dokonaniu modernizacji.

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2019 Opublikowano: wtorek, 26, luty 2019

Sklep Firmowy Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej w Warszawie przy ul. Lubelskiej 12/14 zawsze kojarzył się klientom z wyjątkowym pieczywem produkowanym w piekarni „Lubelska". Od środy 20.02.2019 r. zmieniło się w nim praktycznie wszystko. Sklep stał się częścią konceptu „SMACZNEGO WARSZAWO".

Znajdziemy w nim, poza szeroką gamą pieczywa i wyrobów ciastkarskich, również bardzo atrakcyjną ofertę przygotowywanych na miejscu: smacznych zestawów śniadaniowych, świeżych kanapek, sałatek, zapiekanek oraz kilku rodzajów pizzy.
W sklepie prowadzony jest również wypiek pieczywa produkowanego metodą Cool Rising (z surowych kęsów ciasta, długo fermentowanych w niskich temperaturach).
Ponadto serwowane są świeżo wyciskane soki, a także zupy.
Sklep posiada powierzchnię ok. 110 m2, z czego sala sprzedażowa to ok. 70 m2. Pozwoliło to na dobre wyeksponowanie sprzedawanych produktów, ale też wydzielono sporo miejsca na ich konsumpcję.

  • sisI2019_spc_warszawa01
  • sisI2019_spc_warszawa02