krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok finalistą Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno – Wędliniarskie.

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2018 Opublikowano: poniedziałek, 12, marzec 2018

W dniu 1 marca 2018r. w stołecznym Hotelu Marriott odbył się III Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2018, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Plebiscytu na Najlepsze Stoiska Mięsno-Wędliniarskie. W wydarzeniu wzięło udział 350 gości, w tym przedstawiciele producentów oraz spożywczych sieci handlowych i hurtowni, jak również dostawcy usług.

Kongresowi towarzyszyła wystawa produktów i prezentacja usług dedykowanych branży. Podczas panelu dyskusyjnego i w prezentacjach eksperci przedstawili m.in. najnowsze trendy konsumenckie oraz analizowali kondycję firm z sektora mięsnego, a także kwestie zagrożeń i perspektyw związanych z produkcją i handlem produktami mięsnymi. Szczególną uwagę poświęcono zmianom w strukturze spożycia mięsa, innowacjom oraz zagadnieniom związanym z eksportem. Moderatorami panelu dyskusyjnego byli dziennikarze redakcji „Wiadomości Handlowych" oraz portalu wiadomoscihandlowe.pl – Łukasz Rawa i Cezary Szczepański. Kongres poprowadził znany i ceniony dziennikarz telewizyjny Sławomir Siezieniewski. Po części merytorycznej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu na najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. W tym roku o tytuł ten ubiegało się prawie sto placówek z całej Polski. Selekcji kandydatów dokonali redaktorzy magazynu „Wiadomości Handlowe", którzy wyłonili finalistów w ramach trzech kategorii: placówki z ladą chłodniczą do 10 mb, placówki z ladą chłodniczą o łącznej długości ponad 10 mb, specjalistyczne sklepy mięsne. Zwycięzców oraz wyróżnionych wyłoniło jury, wśród których znaleźli się prezesi i dyrektorzy czołowych producentów mięsa i wędlin oraz specjaliści i przedstawiciele organizacji branżowych. Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok znalazł się wśród finalistów Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno - Wędliniarskie w kategorii sklepów z ladą powyżej 10mb. Dyplom odebrali przedstawiciele Spółdzielni: Wiceprezes Zarządu Janusz Kulesza oraz kierownik sklepu Renata Łada.
Tęcza to kolejny zmodernizowany w ostatnich latach obiekt pod szyldem PSS Społem w Białymstoku, które na inwestycje wydaje rocznie ok. 10 mln złotych. Supermarket Tęcza oddano do użytku po około półrocznym remoncie na początku grudnia 2017r. Budynek zwiększył swoją powierzchnię niemal dwukrotnie, supermarket zyskał większą o ponad 100 m2 salę sprzedaży, a obok niego powstał nowoczesny bar bistro z 60-ma miejscami konsumpcyjnymi. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu Tęcza po rozbudowie i remoncie wynosi 1600 m2. Sala sprzedażowa supermarketu zajmuje ponad 600 m2, znalazły tu miejsce nowocześnie i profesjonalnie wyposażone, dobrze zaopatrzone w regionalne produkty, stoiska z produktami świeżymi: mięsem, wędlinami, garmażerką, owocami i warzywami oraz stoisko piekarsko-ciastkarskie z cieszącym się niesłabnącą popularnością pieczywem wypiekanym na miejscu. Specjalnością sąsiadującego ze sklepem baru bistro jest tradycyjna kuchnia polska.

  • sisI2018_bialyskok01
  • sisI2018_bialyskok02
  • sisI2018_bialyskok03
  • sisI2018_bialyskok04
  • sisI2018_bialyskok05