krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" WSS Śródmieście rozpoczęła współpracę ze środowiskiem lokalnym

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2015 Opublikowano: poniedziałek, 26, styczeń 2015

W styczniu br. „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście w Warszawie rozpoczęła współpracę ze środowiskiem lokalnym, przyjmując, jako jedna z kilku instytucji, patronat nad I Przeglądem Kolęd i Pastorałek „Kolędowy czas...", organizowanym w Śródmiejskim Domu Kultury przez Przedszkole nr 41 „Wiślana Kropelka", z warszawskiego Powiśla.

W imprezie wzięło udział 140 uczestników z szesnastu przedszkoli i jednej szkoły podstawowej. Założony cel spotkania to: kultywowanie tradycji śpiewania utworów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozbudzenie talentów wokalno-instrumentalnych, odkrywanie młodych talentów, stworzenie aktywności twórczej i ekspresji muzycznej, kształtowanie odporności emocjonalnej poprzez występ na scenie oraz integracja śródmiejskich placówek przedszkolnych.
Wszyscy uczestnicy I Przeglądu Kolęd i Pastorałek otrzymali upominki, o które zadbali m.in. partnerzy handlowi śródmiejskiej spółdzielni. Spółdzielnia przygotowała także poczęstunek w postaci ciasteczek, a z „Kosza Witamin" częstowano jabłkami i marchewką. Z witamin korzystali zarówno uczestnicy imprezy – po emocjach związanych z prezentacją, jak również ich opiekunowie, organizatorzy oraz zaproszeni goście.