krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spółdzielnia Spożywców „Mokpol" otworzyła swój sklep na starej Pradze w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: środa, 31, grudzień 2014

Mokotowska Spółdzielnia Spożywców „Mokpol" otworzyła swój kolejny nowoczesny sklep na starej Pradze w Warszawie, przy ul. Kamiennej 1. Sklep spożywczy o powierzchni ogólnej 460 m², posiada 300 m² powierzchni sprzedażowej.

Obiekt został zakupiony w całości przez „Mokpol". Warunki handlu mogą tu być lepsze niż na Mokotowie. Obecnie trwa bowiem w sąsiedztwie zasiedlanie nowego kwartału bloków, a obok znajdują się nowoczesne apartamentowce oraz stare kamienice, gdzie mieszczą się tylko małe sklepiki.
W uroczystym otwarciu sklepu udział wzięli m.in.: Sylwester Cerański prezes Zarządu, Krystyna Reduch – przewodnicząca Rady Nadzorczej, Janina Koryl – przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, Grażyna Jakubiak – kierownik Działu Handlu Spółdzielni Spożywców „Mokpol" oraz liczne grono klientów.
Na klientów czekało wiele degustacji produktów, takich firm jak: Coca Cola (wręczano czerwone puszki), Dawtona (dżemy i przetwory), ZOTT (jogurty i nabiał), SPC (ciepłe, pachnące prosto z pieca na miejscu pieczywo i przekąski) Swojskie Wypieki (pieczywo i przekąski), Raj Plus (ciastka), Janczewski (tort i ciastka), Cymes (soki) i Pekpol (wędliny).
Sporo osób korzystało z zapisów na kartę stałego klienta „Mokpolu", w ramach programu „Społem znaczy razem". W ulotce z logo „Mokpolu" i „Społem" informowano, że firma jest częścią najstarszej spółdzielczej sieci handlowej „Społem".
Nowy sklep jest czynny w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7-21, w soboty w godz. 8-17 i w niedziele w godz. 9-15. w sklepie pracuje 13-osobowa załoga, w połowie nowa. Kierowniczką sklepu jest Krystyna Skiba, a jej zastępczyniami są: Teodozja Szewczyk i Anna Teliżewska.
W czasie uroczystego otwarcia sklepu prezes Sylwester Cerański życzył jego załodze m.in. wysokich obrotów.