krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

ZAPROSZENIE DO KONKURSU MARKET ROKU 2015!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: czwartek, 18, grudzień 2014

Redakcja „Wiadomości Handlowych" przyjmuje zgłoszenia kandydatów do konkursu Marketu Roku 2015. Tę cenioną w branży handlowej i poważaną przez dostawców nagrodę dla najlepszych placówek detalicznych będzie można zdobyć, analogicznie jak w zeszłym roku, w czterech kategoriach (wymiary sali sprzedaży):

- Mały sklep (do 100 mkw.),
- Średni sklep (101-250 mkw.),
- Duży sklep (251-800 mkw.),
- Sklep wielkopowierzchniowy (powyżej 800 mkw.).
Mechanizm wyłaniania sklepów, które otrzymają prestiżowe wyróżnienie, nie zmienia się. Warunkiem udziału w plebiscycie jest przesłanie na adres redakcji wypełnionego kwestionariusza (do pobrania na stronie: http://wiadomoscihandlowe.pl/files/MR2015_Formularz.pdf).

Następnie redaktorzy Wiadomości Handlowych, wyposażeni w kamery i aparaty fotograficzne, udają się do wytypowanych placówek, które legitymują się najlepszymi wynikami finansowymi i wyróżniają się na tle konkurencji – rozmawiają z właścicielami, kierownikami i załogą. Redakcja nominuje do udziału w finale po pięć placówek w każdej kategorii, a niezależne jury złożone z ekspertów wskazuje zwycięzców. Nagrody wręczane są podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w Warszawie w kwietniu 2015 roku.

Zachęcamy spółdzielnie do udziału w konkursie i wysłanie wypełnionych kwestionariuszy. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 lutego 2015 r.