krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
WIOSENNA KONFERENCJA „SPOŁEM 2025"
Konferencja rozpoczęła się spotkaniem z Zarządem Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem", który przedstawił podsumowanie...
aaa
Zachęcamy wszystkie spółdzielnie do włączenie się w akcje promocji znaku Społem!
aaa
Czym jest spółdzielczość?
aaa
Kongres Retail Trends 2025
W warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton odbył się kongres Retail Trends 2025, gromadząc ponad 1000 przedstawicieli handlu, przemysłu, usług oraz świata...
aaa
Będąca własnością „Społem" PSS w Wadowicach Karczma „Rzym" w Suchej Beskidzkiej znalazła się w elitarnej grupie 20 najcenniejszych zabytków architektury drewnianej w Małopolsce.
aaa
Jak spółdzielnie mogą uratować świat? - Wykład profesora Jerome Warren'a w siedzibie KZRSS „Społem"
To wydarzenie stanowiło początek wspólnych działań promujących ekonomię społeczną i spółdzielczość ...
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Białej Podlaskiej nagrodzona „Gazelą Biznesu 2016"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2017 Opublikowano: czwartek, 09, luty 2017

W Centrum Konferencjno-Wystawienniczym „Etiuda" w Lublinie odbyła się pierwsza z dwunastu w kraju gal „Gazeli Biznesu 2016", podczas której nagrodzeni przedsiębiorcy z Podlasia otrzymali statuetki. Wśród nagrodzonych znalazła się „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Po raz szesnasty największa polska wywiadownia gospodarcza „Coface" przygotowała dla dziennika „Puls Biznesu" zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw.
O „Gazelę Biznesu" mogła ubiegać się firma, która spełniała pięć kryteriów: rozpoczęła działalność przed rokiem 2013 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln zł, w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży oraz ani razu nie odnotowała straty, ponadto umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z tego okresu. O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. W rankingu nie mogły znaleźć się firmy, które w badanym okresie miały chociaż raz ujemną wartość kapitału własnego.